Mes ir mūsų kūryba. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mes ir mūsų kūryba. :)


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Angeliuke...

Go down 
AutoriusPranešimas
Angeliuke
Pradedantysis
Pradedantysis



Pranešimų skaičius : 12
Registration date : 2008-11-29

Angeliuke... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Angeliuke...   Angeliuke... EmptyŠt. 11 29, 2008 8:54 am

Taigi sveiki,
Aš esu Viltė. Gyvenu Garliavoje. Man 12 metų. Mano gimtadienis spalio 12. Einu į 6 klasę. Mano zodiakas Svarstyklės.
............................................................................................................................................................
Mėgstu dainuoti. Tiesiog labai mėgstu dainuoti. Bet nemanau, kad užaugus būsiu dainininke, nes nelankau nei muzikos mokyklos nei ko kito.
Dar labai mėgstu sėtėt internete. Tai man labai patinka. Tada aš atsipalaiduoju...
Taip pat labai mėgstu kai nereikia eiti į mokykla. Atostogos valdo
......................................................................................................................................................
Taigi kaip supratote mokykla man nepatinka. Tiesiog nekenčiu jos. Tos pamokos, namų darbai, ir dar tas triukšmas. Feeee.
Dar labai nemėgstu eit pas dantistą. Kodėl? Nes tada labai skauda. Aš nekenčiu skausmo. Nekenčiu vorų!!! Tiesiog bijau jų
Taip pat nemėgstu kai mama man liepe eit nuo kompo.
.............................................................................................................................................................
Savo tėvais nesu patenkinta. Jiems niekas neidomu, o man atvirkščiai. Esu nuotikių ir adrenalino ištroškes žmogus.
Mano tėtis kartais būna linksmas, bet kartais kai būna be nuotaikos tai iš vis net nekalba. Mama per daug kišasi i mano gyvenima. Tai man labai skaudu. Kai tik būna proga ji pasiima mano telefona ir skaito SMS.
Tai yra baisu
Mano teta yra nebloga. Mes su ja gerai sutarem. Esam šiek tiek panašios.

Brolių ar sesių neturiu.
..................................................................................................................................................................
Dabar šiek tiek apie mane:

Esu šiek tiek uždaro būdo. Daug draugų neturiu. Bet forumuose bendrauji laisvai. Na tiesa turiu viena geriausia drauge.
Esu linksma ir kaip jau minėjau mėgstu nuotikius. Man patinka kažkas naujo namuose, o ne tos pačios nuobosžios dienos. Nesu nei labai laiminga, nei labai nelaiminga.
...................................................................................................................................................................
Na manau tikrai nemažai sižinojot apie mane...

Jai kas dar domina, klauskit
Atgal į viršų Go down
 
Angeliuke...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes ir mūsų kūryba. :) :: Forumiečiai :: Visa tiesa apie forumiečius-
Pereiti į: