Mes ir mūsų kūryba. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mes ir mūsų kūryba. :)


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 pasaulis_spalvotai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
pasaulis_spalvotai
Pradedantysis
Pradedantysis
pasaulis_spalvotai


Pranešimų skaičius : 16
Age : 33
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-06-29

pasaulis_spalvotai Empty
RašytiTemos pavadinimas: pasaulis_spalvotai   pasaulis_spalvotai EmptySk. 06 29, 2008 3:14 pm

Mačiau čia kelis pažystamus nick'us, bet vis tiek prisistatysiu, gal ir jie manęs neprisimins.

Nežinau kodėl užsukau į kūrybos forumą, nes šiaip nesu itin kurybiša, domiuosi menu, pati kartais mėginu papaišyt, šiaip lankiau dailės mokyklą, dabar piešimo kursus lankau ir ruošiuos į Dailės Akademiją stot, bet iš ties didelio talento savy nematau. Galvoje yra daug idėjų ir minčių, bet nemoku jų įgyvendint.
Esu romantikė, svajoklė, kuriu įvairius planus, dažnai visai nerealius. Retai kada leidžia realiems planams išsipildyti, galbūt todėl, kad ne visada pasitikiu savo jėgomis.
Dievinu gerą muziką ir eit į man patinkančių atlikėjų ir grupių koncertus.
Mėgstu ramų gyvenimą, bet neatsisakau kartais ir gerai pasilinksmint, bet žinoma kiekvienas tą pasilinksminimą skirtingai įsivaizduoja.
Mėgstu linksmus žmones, mokančius pajuokauti. Su jais tampu linksmesnė. Tarp linksmų esu linksma, tarp piktų – pikta.
Mane domina visa, kas gražu, estetiška.
Mėgstu bendrauti su bohema ir šiaip “egzotiškais” žmonėmis.
Esu pakankamai minkštos širdies. Bet kartais galiu būti ciniška, netgi grūbi. Nemėgstu sakyti komplimentų.
Kreipiu didesnį dėmesį į tai kaip pasakyta, o ne kas pasakyta.
Nepatinka kai man kažkas vadovauja ir jaučiu spaudimą, taip pat ir kitiems vadovaut nemoku.
Nemėgstu kitiems skūstis ar prašyt pagalbos, bet jei kiti prašo visados padedu, išklausau.
Niekada neperšu savo nuomonės ir nemėgstu kai man kas perša savają.
Nežiūriu žmonėms į akis, nemėgstu kai kas nors pernelyg arti stovi kai su manimi šneka, visados laikausi tam tikro atstumo. Galbūt šneku kaip ne visai sveika, tačiau man patinka turėti savo erdvę.
Nemėgstu kai esu stebima darbo metu.
Nemėgstu kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą.
Dažnai sutapatinu save su objektu, tad negaliu žiūrėti žiaurių filmų.
Myliu šiltus orus. Žiema mane visados slegia.
Turiu silpnybę pliušiniems žaisliukams, bent jau tiems, kurie man mieli.
Taip pat mėgstu eiti į kina, per TV pažiūrėt ką, pasedėt prie pc...
Sunku palaikyti pastovią tvarką ir švarą. Tvarkausi tik kai yra nuotaika.

Na, gal užteks, jei kas domina, prašom klaust, galbūt atsakysiu.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
-----
Pažengęs
Pažengęs



Pranešimų skaičius : 51
Registration date : 2008-06-22

pasaulis_spalvotai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasaulis_spalvotai   pasaulis_spalvotai EmptyŠt. 07 05, 2008 11:56 am

kaip kaip tu mane sudominai!
ar galima pratęst viską skaipu?
Atgal į viršų Go down
pasaulis_spalvotai
Pradedantysis
Pradedantysis
pasaulis_spalvotai


Pranešimų skaičius : 16
Age : 33
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-06-29

pasaulis_spalvotai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasaulis_spalvotai   pasaulis_spalvotai EmptyTr. 07 09, 2008 9:17 am

Nu... thanx bet niekaip nesuprantu kodėl visi man forumuose sako, kad aš atrodau įdomi, vos ne kad gili asmenybė ar kažką panašaus blink unsure realiame gyvenime niekas turbūt apie mane taip nepsakytų ir pati taip negalvoju... nesu aš kažkuo ypatinga, kaip tik patikėkit aš truputi nuobodi ir niekuo neišsiskirianti iš kitų, skiriuosi nuo daugumos nebent tuom, kad esu bjauriai uždara... nu bet koks skirtumas, svarbu, kad turiu perspėt nesusidaryt apie mane kažkokios nuomonės geros, nes manau nusivils. blush sad

parsisiunčiau ką tik vėl, nes kažkada seniai seniai buvau ištrynusi, pritrūkus vietos kompe buvau ir juo nelabai naudodavausi, nu bet vėl turiu...... jei reikia, tai pasaulis_spalvotai mano nick'as lol! jezau kaip pačiai jis atsibodo, visur taip vadinuosi.

Tik nesuprantu ar šitas forumas dar veikiantis bus ar ne... kažkaip užsireginau nes lyg ir atrodė, kad kažkas lankosi čia, bet .... nesimato... unsure
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
Springtime
Administratorė
Administratorė
Springtime


Pranešimų skaičius : 104
Registration date : 2008-03-06

pasaulis_spalvotai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasaulis_spalvotai   pasaulis_spalvotai EmptyŠt. 07 12, 2008 11:58 am

ale faina atrodai blink flower
veikiantis forumas, tik buvau išvykus trumpam. ir šiaip, atostogos nuo kompiuterio :}
Atgal į viršų Go down
https://kitokie.forumlt.com
Sponsored content





pasaulis_spalvotai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasaulis_spalvotai   pasaulis_spalvotai Empty

Atgal į viršų Go down
 
pasaulis_spalvotai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes ir mūsų kūryba. :) :: Forumiečiai :: Visa tiesa apie forumiečius-
Pereiti į: