Mes ir mūsų kūryba. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mes ir mūsų kūryba. :)


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Jūsų kelionės.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Nuo stogo.
Moderatorė
Moderatorė
Nuo stogo.


Pranešimų skaičius : 89
Age : 31
Miestas : Panevėžys.
Registration date : 2008-03-15

Jūsų kelionės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų kelionės.   Jūsų kelionės. EmptyAntr. 03 18, 2008 6:13 am

Kur norėtumėte nuvykti?
Kur jau buvote nuvykę?
Kas labiausiai patiko/nepatiko?
Kokią reikšmę jums turi kelionės?

Viskas apie tai. (;
Atgal į viršų Go down
http://nuo-stogo.blogspot.com
Springtime
Administratorė
Administratorė
Springtime


Pranešimų skaičius : 104
Registration date : 2008-03-06

Jūsų kelionės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kelionės.   Jūsų kelionės. EmptyAntr. 03 18, 2008 7:23 am

eem, buvau daug kur; Serbijoj, Turkijoj ir t.t. Net nebeatsimenu kai kurių (kaip bebūtų keista) biggrin
O patiko man Turkijoj. Ten žmonės tokie malonūs flower labai gražių aksesuarų visokių yra, jau nekalbu apie tas paplitusias laimę nešančias akis. Gražių rūbų taip pat gausu. Buvau Turkijos mieste Eskišehir (lietuviškai rašant). finger up
Keliauti šiaip mėgstu. Dar ypač autobusu. Skrendi lėktuvu ir matai tik dangų (neneigiu, kad jis nuostabus inlove), o važiuodama autobusu tuo pačiu metu aplankau ir kitas šalis bei jų miestus. Ten įsigyju keletą niekučių ir važiuoju toliau. wink
Atgal į viršų Go down
https://kitokie.forumlt.com
Nuo stogo.
Moderatorė
Moderatorė
Nuo stogo.


Pranešimų skaičius : 89
Age : 31
Miestas : Panevėžys.
Registration date : 2008-03-15

Jūsų kelionės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kelionės.   Jūsų kelionės. EmptyAntr. 03 18, 2008 1:55 pm

Kas dar keisčiau, atsimenu visas vietas, kuriose buvau.
Tai, Latvija, Estija, Suomija, Lenkija, Vokietija, Čekija, Prancūzija, Olandija, Belgija.

Labiausiai patiko Paryžius bei Amsterdamas. Paryžius dėl savo architektūros, garsių vietų, parkų, žmonių, tvyrančios nuotaikos. O Amsterdamas iš pradžių nepatiko, bet paskui įpratau ir jis pradėjo atrodyti labai įdomus, nes ne kiekvieno miesto Mc'donald'e vaikšto balandžiai, kad ir kaip tai būtų nehigieniška - įdomu.

Kelionės man labai patinka, ypač autobusu. Taip sakant, pritariu CheerUp, galima pamatyti daugiau nei debesis. (:
Atgal į viršų Go down
http://nuo-stogo.blogspot.com
-----
Pažengęs
Pažengęs



Pranešimų skaičius : 51
Registration date : 2008-06-22

Jūsų kelionės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kelionės.   Jūsų kelionės. EmptySk. 06 22, 2008 7:45 am

Buvau nuvykusi tik į Lenkiją.
Žinoma apkeliavusi beveik visą lietuvą.
Labai norėčiau nuvykti į :
Norvegiją,Kiniją,Japoniją,Egiptą.
Atgal į viršų Go down
pasaulis_spalvotai
Pradedantysis
Pradedantysis
pasaulis_spalvotai


Pranešimų skaičius : 16
Age : 33
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-06-29

Jūsų kelionės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kelionės.   Jūsų kelionės. EmptySk. 06 29, 2008 3:35 pm

Kur norėtumėte nuvykti? Visas pasaulis man įdomus, Europoje norėčiau dar kartą aplankyt visas šalis, kuriose buvau, taip pat labai traukia Anglija, ypatingai jos kaimeliai, nežinau kodėl tokią didelę trauką jai jaučiu. Taip pat labai savjoju į Australiją. P. Amerika, ypatingai į Čilę. Ir į Š. Ameriką norėčia visur ir į Kanadą, Meksiką ir į mažesnes JAV valstijas, ypač norėčiau apvažiuoti visą 66 kelią... mmm..svajonė. Ir norėčiau labai į P. Afriką. Š. Afrikoje nebent Egiptą ir Maroką būtu įdomu aplankyti.
Kur jau buvote nuvykę? Su tėvais esu pakeliavus, bet beveik niekur nesu buvus dideliuose miestuose, važiuojam į vietas kur retai kada sutiksi kitą turistą, taip daug geriau pamatom tirkąjį tos šalies gyventojų gyvenimą ir tai labai įdomu, daugumoje vietų tik po vieną ar dvi dienas, bet kai kuriose užtat po keletą kartų: Lenkija, Čekija, Šveicarija, Austrija, Vokietija. o šiuose esu ilgesnį laiką pabūvojusi: Italija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Hong Kong'as.
Taip pat galima sakyt ir Airijoj buvau, 12 val. lėktuvo laukė, tai pavaikščiojom po Dubliną.
Kas labiausiai patiko/nepatiko? Nežinau kodėl, bet labai patraukė Austrija ir Vokietija, buvau jų tik mažuose miesteliuose, jie labai tokie milei, jaukūs, žmonės ypatingai draugiški ir mėgstantys turistus, tik maistas jų sunkokas. Iš šiltų kraštų labiausiai Ispanija patiko, ten buvau porą kartų ir abu kartus jaučiausi ten būdama sava, toks šiltas jausmas, kad esu ten kur ir turiu būti, lyg namuose. Taip gera buvo, taip pat mieli žmonės, patinka jų gyvenimo būdas.
Hong Kong'as nustebino tuo, kad niekada nesižavėjau rytų šalimis, bet šita yra kitokia, kadangi jos rytiečių kultūra susimaišiusi su anglų, nes ilgą laiką buvo jų kolonija, todėl labai patiko tai. pirmą dieną šiaip išsigandau tokio didmiesčio, viskas taip kraupiai atrodė, tos dviaukštės gatvės, dangoraižiai, viskas mirguliavo akyse, bet vėliau visai kitokį vaizdą pamačiau. patiko žmonės, tokie iš prigimties labai paslaugūs, malonūs.
Kokią reikšmę jums turi kelionės? Pagrinde, tai susipažystu su pasauliu, su kitomis kultūromis, tai praplėčia mano žinias, matau daug naujo, tiesiog kartu ir lavina tave, suteikia net ir šiokios tokios gyvenimo patirties, pamatai visai kitą pasaulį, kartu ir paatostogauji, pailsi nuo rūtinos, realaus pasaulio. Labai mėgstu keliaut mašina, lėktuvu kažkaip nei šis nei tas, nemėgstu to jausmo kai skrendama, o važiuojant visai kas kita, šiaip norėčiau traukiniu po Europą pavažinėt, gal dar kada teks.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
Sponsored content





Jūsų kelionės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kelionės.   Jūsų kelionės. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų kelionės.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes ir mūsų kūryba. :) :: Apie viską-
Pereiti į: