Mes ir mūsų kūryba. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mes ir mūsų kūryba. :)


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Apie HappyKid.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
HappyKid
Pradedantysis
Pradedantysis
HappyKid


Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2008-03-15

Apie HappyKid. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie HappyKid.   Apie HappyKid. EmptyŠt. 03 15, 2008 7:43 am

Na seip buna uzplaukia sakau va dabar parasysiu apie save kokiam nors puslapi, bet kai susiruosiu nezinau nuo ko pradeti ir panasiai.. sing Tad neparasau. Seip tik su pazystamais visada esu linksma, nelaiminga ishsisokele, nagla, gal per daug drasi mergaite. Draugai kurie yra gman brangus mane pazysta tikraja. Ir zino, kad esu uzdara, bet moku ir juoktis ir visa kita. Nemegstu tu zmoniu kurie nori su tavim susidraugauti ar tapti tawo ''draugu'' vien del to kad tu esi ishsiskiriantis ish minios ar seip kitaip mastai. Nevienas sake kad ash kitokia nei kiti vaikai. Dabar jauciu puse pagalvos kas sakitys mano aprasyma "girias <.<''.
Galbut. Bet tema gi yra apie mane tad ir pasakoju. Turbut pirma karta kazka parasiau apie sawe kazkokiam psl. danke , kad perskaitet. =]
Atgal į viršų Go down
Springtime
Administratorė
Administratorė
Springtime


Pranešimų skaičius : 104
Registration date : 2008-03-06

Apie HappyKid. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie HappyKid.   Apie HappyKid. EmptyŠt. 03 15, 2008 7:52 am

welcome
Gan įdomi esi.
Galėjai labiau parašyti savo pomėgius ir panašiai.rolleyes
Galima paklausti?
Ką kuri? Avatarus, parašus... ar tiesiog viską iš eilės? Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
https://kitokie.forumlt.com
Nuo stogo.
Moderatorė
Moderatorė
Nuo stogo.


Pranešimų skaičius : 89
Age : 31
Miestas : Panevėžys.
Registration date : 2008-03-15

Apie HappyKid. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie HappyKid.   Apie HappyKid. EmptyŠt. 03 15, 2008 10:04 am

Kai aš viename forume pasakiau, kad esu kitokia nei kiti mano bendraamžiai, mane užsipuolė, bet juk iš tikrųjų man taip sakė ir dėl to kitokiškumo turėdavau nemažai problemų. Bet aš pasimokiau, neverta kitiems sakyti, kad esi kitoks, nes kai kuriems atrodo, kad visi yra kitokie, na, aš su tuo nesutinku pilnai. Gali tik priimti kitų nuomonę ir pasidžiaugti jog tave pavadino kitokiu. Na, bet čia turbūt kitoks forumas ir tu tai sakai. x)
Tik iš to aprašymo nepasakyčiau, kad esi išskirtinė, kad tai pasakyčiau reikia laiko. O šiaip, tikiuosi tai pasitvirtins.

O mane žavi kitokio mąstymo žmonės ir aš mėgstu su tokiais susipažinti, bet ar tai yra blogai?
Malonu sutikti naujus veidus internete.
x)
Atgal į viršų Go down
http://nuo-stogo.blogspot.com
HappyKid
Pradedantysis
Pradedantysis
HappyKid


Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2008-03-15

Apie HappyKid. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie HappyKid.   Apie HappyKid. EmptyAntr. 03 18, 2008 2:34 am

Galim susipazint ;]
Manau, kad nepasirodziau tokia is aprasymo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie HappyKid. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie HappyKid.   Apie HappyKid. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Apie HappyKid.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie myl :]*.
» Apie Zozoolyte.
» apie lyla :}
» Daina apie Vile

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes ir mūsų kūryba. :) :: Forumiečiai :: Visa tiesa apie forumiečius-
Pereiti į: